Kvalitní a spolehlivé izolace za dobré ceny dnes nabízí spousta obchodních firem, ale my se postaráme o to, aby jste si vybrali tu správnou a byli maximálně spokojeni.

Obchodní společnost KST MEMBRANE s.r.o. - KVALITA, SPOLEHLIVOST, TRADICE byla založena v roce 2010. Jsme rodinná, dynamická a flexibilní firma. Našim hlavním cílem je vytvářet kvalitní společnost zabývající se prodejem jen prověřených a certifikovaných materiálů. Garantujeme záruky na materiály od 2 do 25let!

 PRODEJ IZOLACE, TO JE NAŠE SPECIALIZACE.

Osobní přístup, ryhlost a servis - u nás na maximálni úrovni.

 

Nabízíme vám modifikované asfaltové pásy SBS/APP, oxidované pásy, hydroizolační fólie PVC/TPO, šindele, hydroizolační nátěry, penetrace i rychleschnoucí, tepelné izolace, geotextilie, doplňky k izolacím, střešní prvky, tmely, lepidla, pěny, ocelové střešní krytiny, okapové systémy a klempířské prvky, sádrokartony a OSB desky.

 

Výrobní společnost KST PROFILO s.r.o. - výroba klempířských prvků na poloautomatické ohýbačce délky 4m, tl. plechu 1mm, automatické nůžky šíře 2m. 

NAŠE výroba - VAŠE výhoda.

Osobní přístup, rychlost a servis - u nás na maximální úrovni. 

 

Zakládáme si na osobním přístupu, rychlosti, poradenství, logistiku po celé ČR, až po samotnou podporu při realizaci, kterou jsme Vám schopni také zajistit.

Pro nás je důležitá každá zakázka. Jsme Vám plně k dispozici a těšíme se na spolupráci.

 

 

Petr Polášek jednatel a majitel KST MEMBRANE s.r.o., KST PROFILO s.r.o.

 

 

 

Nej je náš modifikáč!

Navigace

Kontaktní formulář

Kde nás najdete?

Kontaktujte nás