Co u nás najdete, kromě kvalitních materiálů? Osobní přístup, spolehlivost a rychlost. Postaráme se o to, aby jste si vybrali ten správný materiál a byli maximálně spokojeni.

Obchodní společnost KST MEMBRANE s.r.o. - KVALITA, SPOLEHLIVOST, TRADICE byla založena v roce 2010. Jsme rodinná, dynamická a flexibilní firma. Našim hlavním cílem je vytvářet kvalitní společnost zabývající se prodejem jen prověřených a certifikovaných materiálů s důrazem na osobní přístup. Garantujeme záruky materiálů od 2 do 25let! Kompletní STřechu řešte jen u nás.

 

Asfaltový pás je tradiční hydroizolační materiál na bázi asfaltu, který se zpravidla skládá z povrchové úpravy, výztužné vložky a krycí vrstvy. Modifikace těchto asfaltových pásů zajišťuje vysokou elastičnost, odolnost a dlouhou životnost s prodlouženou zárukou 10 – 25let. Modifikované asfaltové pásy IZOBIT jsou nejlepší volbou pro vaši plochou střechu.

 

 Prodej IZOLACE, to je naše SPECIALIZACE.

Osobní přístup, rychlost a spolehlivost - u nás na maximálni úrovni.

 

Nabízíme vám modifikované asfaltové pásy SBS/APP, oxidované pásy, hydroizolační fólie PVC/TPO, šindele, hydroizolační nátěry, penetrace i rychleschnoucí, tepelné izolace EPS, PIR, MV, geotextilie, doplňky k izolacím, střešní prvky, tmely, lepidla, pěny, ocelové střešní krytiny, okapové systémy a klempířské prvky, sádrokartony a OSB desky, hranoly atd...

 

Výrobní společnost KST PROFILO s.r.o. - výroba klempířských prvků na poloautomatické ohýbačce délky 4m, tl. plechu 1mm, automatické nůžky šíře 2m. 

Naše VÝROBA - Vaše VÝHODA.

Osobní přístup, rychlost a spolehlivost - u nás na maximální úrovni. 

 

Zakládáme si na osobním přístupu, rychlosti, poradenství, logistiku po celé ČR, až po samotnou podporu při realizaci, kterou jsme Vám schopni také zajistit.

Pro nás je důležitá každá zakázka. Nabízíme náhradní plnění. Jsme Vám plně k dispozici a těšíme se na spolupráci.

 

 

Petr Polášek jednatel a majitel KST MEMBRANE s.r.o., KST PROFILO s.r.o.

 

 

 

Nej je náš modifikáč!

Navigace

Kontaktní formulář

Kde nás najdete?

Kontaktujte nás