Prezentace Kompletní správa střech

 Komplexní Správa sTřech

Jsme společnost KST MEMBRANE s.r.o. (založeno v roce 2010) a zabýváme se komplexní správou střech. Tato správa zahrnuje prodej materiálů, výrobu klempířských prvků firmou KST PROFILO s.r.o. (poskytujeme náhradní plnění), zajištění realizace střechy našimi partnery včetně vyřízení dotace Zelená úsporám u zelených střech, projekce, technického autorizovaného dozoru a posouzení statiky.


Mezi naše hlavní činnosti patří také služba správa střech a to ve třech balíčcích:


1. REVIZE

podle doporučení normy ČSN 73 1901:2011 – Příloha H, by měly být na každé střeše prováděny cyklické kontroly a to nejlépe na podzim a na jaře. Avšak minimálně jednou ročně je nutnost tuto střechu zkontrolovat. Pokud je tato střecha pravidelně kontrolována zabrání se ucpáním odtokových míst vlivem dlouhodobých nánosů, netěsnosti spojů hydroizolace, vydrolených tmelů a včas zjistíme úbytek UV vrstvy důležité pro ochranu hydroizolace. Díky pravidelným kontrolám minimalizujeme riziko škodní události a to předejitím zátoku do střešního pláště s následným zatečením do interiérů budovy. Pokud koupíte systémovou hydroizolaci u nás, vystavíme Vám prodlouženou zárukou na hydroizolační materiály v délce 10-25let.


Revize obsahuje:
- protokol o revizi včetně fotodokumentace,
- kontrola všech spojů jehlovou zkouškou,
- kontrolu UV vrstvy,
- kontrola a vyčištění odtokových míst,
- průchodnost odvětrávacích systémů,
- zednické částí střechy,
- uchycení hromosvodu, plechů, antén,
- kontrola oplechování ,
- kontrola zatmelených míst,
- celkové posouzení technického stavu střechy.


2. DETEKCE DEFEKTŮ

pomocí vysokofrekvenční jiskrové a jehlové zkoušky zjistíme místo a důvod zátoku do střešního souvrství. Provádíme sondy a vyhodnocujeme gravimetrickou metodou. Dále jsme schopni zajistit detekci pomocí termografické defektoskopie. Vypracujeme protokol o závadě a následně navrhneme rychlé a efektivní řešení opravy střešního pláště.
V případě zelené střechy, nebo střechy zatížené kačírkem naceníme službu detekce defektu individuálně.

Působíme po celé ČR - individuální CN.


3. ÚDRŽBA

nabízíme plošné strojové čištění hydroizolačních materiálů PVC,TPO,FPO. Dále odstraníme starý zvětralý tmel a aplikujeme nový.

V neposlední řadě provedeme lokální opravy netěsných míst, popřípadě provádíme nátěry asfaltových pásů a plechů pro prodloužení životnosti.

 

Působíme po celé ČR - individuální CN.


,,Ploché střechy jsou mou vášní již od roku 2006. Zkušenosti v nákupu a prodeji izolačních materiálů včetně realizace, mě motivovalo k rozšíření našich služeb o servis a údržbu plochých střech.‘‘

 

Naše revize – šetří Vaše peníze!


Budeme se těšit na spolupráci…

S přáním úspěšného dne
Petr Polášek
Jednatel KST MEMBRANE s.r.o.

Navigace

Kontaktní formulář

Kde nás najdete?

Kontaktujte nás