První a jediné stěrkové hydroizolační řešení pro okraje s evropským technickým souhlasem ETA a CSTB. Alsan® flashing® stěrkové hydroizolační řešení pro opracování okrajů získalo označení CE, prostřednictvím evropského technického schválení (ETA-08/0114)...

 1. První a jediné stěrkové hydroizolační řešení pro okraje s evropským technickým souhlasem ETA a CSTB. Alsan® flashing® stěrkové hydroizolační řešení pro opracování okrajů získalo označení CE, prostřednictvím evropského technického schválení (ETA-08/0114), vydaného EOTA (European Organisation for Technical Approvals).10 let užívání a jeho 100 % spolehlivost nastavila kvalitu Alsan® Flashing® na evropské úrovni, což nabízí hydroizolačním specialistům v řešení střech a teras řadu výhod.
   
 2. Alsan® Flashing® je jednosložková bitumenopolyuretanová stěrka která se aplikuje přímo na stavbě, pomocí válečku nebo širokého štětce. Oproti původnímu způsobu opracování detailů asfaltovým pásem, je Alsan levnější, rychlejší a spolehlivější variantou.
   
 3. Fyzikální a chemické vlastnosti Alsan® Flashing® se v průběhu času nemění. Je UV odolný a zůstává pružný i při nízkých teplotách. Aplikování Alsan® Flashing®v jednom kroku, eliminuje tvoření přesahů vyžadované u produktů typu asfaltových pásů. Tekuté – přizpůsobí se jakémukoli tvaru. Umožňuje absorbovat pohyby bez popraskání. Záruka 10 let. Alsan® Flashing® se aplikuje bez použití plamene, to umožňuje bezpečně realizovat okraje hydroizolačních systémů tam, kde je to z hlediska požáru nebezpečné.
   
 4. S Alsan® Flashing® nabizíme inovativní a komplexní řešení, které garantuje vysoce spolehlivou hydroizolaci a eliminuje potřebu tvoření “okapového nosu”: již žádné složité tvarování plechů, řezání drážek do stěn, atd...!
   
 5. Rychlá a jednoduchá aplikace bez penetrace. Aplikuje se přímo na hydroizolaci. Provádí se dle technického¨schválení (Technical Approvals)/DTAs nebo dle technologických návodů pro Alsan® Flashing®.
   
 6. Jednosložkový výrobek Alsan® Flashing® je dodáván v balení k okamžitému použití a není nutné dodatečné míchání na stavbě.Byl přijat většinou dodavatelů napříč Evropou jakmile byl vydán. Alsan® Flashing® již byl použit na opracování více než 1 miliónu podélných metrů okrajů.
   
 7. Alsan® Flashing® + výhody,+ Řešení bez okapových konstrukcí + Bez penetrace + Přilnavost výrazně lepší než u tradičního řešení + 500 % prodlužovací kapacita + Aplikace “za studena” + Perfektní přilnavost k povrchu + Přizpůsobení různým druhům podkladů, tak i složitým tvarům + 100 % kompatibilní s asfaltem + SOPREMA Inovace + CSTB Technický souhlas + Evropský technický souhlas.

Navigace

Kontaktní formulář

Kde nás najdete?

Kontaktujte nás