TPO folie je termoplastická polyolefinová folie. TPO folie je určená pro konstrukce nových střech a generální opravy střech stávajících, snadná opravitelnost během životnosti. Naše TPO folie jsou na bázi PP, na rozdíl od jiných výrobců...

  1. TPO folie je termoplastická polyolefinová folie. TPO folie je určená pro konstrukce nových střech a generální opravy střech stávajících, snadná opravitelnost během životnosti. Naše TPO folie jsou na bázi PP, na rozdíl od jiných výrobců, kteří prodávají TPO folie na bázi PE, jsou naše folie výborně svařitelné!
     
  2. TPO folie neobsahuje změkčovadla, tudíž vlivem stárnutí neztrácí na tloušťce a je přátelská k životnímu prostředí. Životnost TPO folie překračuje 30 let, záruka je 12let. Snáší se se stavebními hmotami, a proto lze tuto fólii aplikovat bez geotextilie. Během své životnosti neztrácí TPO na své tloušťce.
     
  3. TPO folie obsahuje pevnou polyesterovou vložku, díky ní má výbornou rozměrovou stabilitu a výborně odolává proražení. Dále je odolná proti plísním, houbám a kořenům rostlin. Záruka 12let!

Navigace

Kontaktní formulář

Kde nás najdete?

Kontaktujte nás